Domacica 90te

80ete, D.I.S.C.O., 90ete, veče Depeche Mode-a, veče Haustor-a, veče EKV-a, Domaćica 80ih...

Uvesti vece Domacica 90tih

za
43
53%
protiv
38
47%

Ukupno glasova : 81

Postod Alex » Pon Okt 16, 2006 17:57

All_Destroyer je napisao:Ali ok, nekima smeta shto drugi uzhivaju... Da citiram iskompleksirane osobe: "Ako tebe nesto smara, mene za to savrseno boli uvo i zato ne smaraj onim sto te smara, smoru."
Pronadji se sam. :twisted:

I nemoj da izvlacis iz konteksta.
Ne vuci me za jezik, znas i sam da bi ti bolje bilo.

[onagrus edit: bez vulgarnosti]
get lost
Korisnikov avatar
Alex

Pridružio se: Sub Okt 22, 2005 12:56

Postod Kokili » Pon Okt 16, 2006 18:30

niking je napisao:poenta: no like - no come

Sve si sad rekao! :D

@Hellix:

Parodija je neshto sto je radio Slovenatz,(ako si uopshte tada znala shta je kst)

ochigledno nisi bila tu kada je Petak bio tako prokleto dobar

...a ti ocigledno mene ne poznajes dobro.

U svakom slucaju (nevezano za temu, doduse...), samo sam htela da kazem da smatram da je nedeljni repertoar danas mnogo bolji i raznovrsniji od onog od pre nekih 5-10 godina kada je ponedeljkom bio metal, utorkom gothic itd. Vremena se menjaju a sa njim i muzika pa i sami ljudi (i ja sam do svoje 18-te slusala metal pa se moj muzicki ukus od tad drasticno promenio). I, kao sto je primetio John :D , obradovalo me je novo vece Brits i mislim da bi bilo jos lepse kada bi postojalo Indie vece gde bi se pustao pored ostalog i americki indie rock (svaka cast i za Alternation!). Treba ici malo u korak sa vremenom. Mozda je muzika tamo nekih 70-ih i 80-ih bila bolja ali nema poente ocekivati da ce se u klubovima uvek samo to pustati. Hellix kaze da je ranije 80% muzike petkom bio punk... Sigurno su se i tadasnje generacije bunile zato sto su ubacili sad taj punk kada su Beatlesi i Elvis, koji su se pustali u "dobra, stara vremena" bili mnogo bolja muzika... Glupo je ziveti u proslosti; treba prihvatiti sadasnjost, a za sve nas nostalgicne postoje veceri po dekadama... :D
Mixing bowl set designed to please a cook with round bottom for efficient beating.

Slika
Korisnikov avatar
Kokili

Pridružio se: Čet Sep 29, 2005 15:44

Postod niking » Pon Okt 16, 2006 18:42

Kokili je napisao:Sve si sad rekao! :D

8)

Kokili je napisao:samo sam htela da kazem da smatram da je nedeljni repertoar danas mnogo bolji i raznovrsniji od onog od pre nekih 5-10 godina kada je ponedeljkom bio metal, utorkom gothic itd. Vremena se menjaju a sa njim i muzika pa i sami ljudi (i ja sam do svoje 18-te slusala metal pa se moj muzicki ukus od tad drasticno promenio). I, kao sto je primetio John :D , obradovalo me je novo vece Brits i mislim da bi bilo jos lepse kada bi postojalo Indie vece gde bi se pustao pored ostalog i americki indie rock [b](svaka cast i za Alternation!)

^^^ rec
Korisnikov avatar
niking

Pridružio se: Ned Apr 30, 2006 18:40

Postod milica » Pon Okt 16, 2006 19:21

U to ime:

U vatru i vodu ja skocila biiii'
i nebo i zemlju ja spoila biiii'
i bog bi se plasio kada bi znao
koliko te volim, koliko te volim

uuuu

Da li bi prala....

:D :D :D
milica

Pridružio se: Ned Dec 11, 2005 01:04

Postod love_like_winter » Pon Okt 16, 2006 20:36

Ako mogu da primetim, a hocu, gomila nazovi metalaca i rokera je u subotu djuskala, skidala majce i ZNALA SVE RECI domacih hitica. Sta sad? :twisted:
love_like_winter
Junior

Postod onagrus » Pon Okt 16, 2006 23:02

All_Destroyer je napisao:Jednostavno, formula KST+ljudi koji tamo izlaze+dosta piva+lepe devojke = seva mi paja shta se pushta.

Dakle, ako postoji neko ko je manje konzervativan od mene, neka stavi ovo u potpis, jer je ovo sushtina razloga za moj dolazak u KST uopshte. Pobogu, ja slusham Trance i Hiphop!
To speak is to lie, to lie is to collaborate.
Korisnikov avatar
onagrus
Moderator

Pridružio se: Pet Jan 20, 2006 21:56

Postod Jela Ficdzerald » Pon Okt 16, 2006 23:30

:shock: :shock: :shock:
Bože, nema čoveka jedan dan na forumu i vi se pokoljete. I to bez mene!! Kako se usuđujete?? A, ne, ne, ne može to tako... :D

Ne, sad me ozbiljno interesuje samo jedno, jer sam svoje stavove već iznosila, otvorila temu o tome... bla, bla, bla... da ne smaram:
Šta je po vama KST propagirao nekad a šta propagira sad? Šta je toliko različito?
Zar je moguće da muzički ukus toliko stavljate iznad svega, da ne samo da prema njemu procenjujete nekog, nego i ŽESTOKO generalizujete.
Da li znate nekog ko bi kupio martinke (baš Dr Martens), do pola lista, muške, crne, nove, br. 43? Ozbiljna sam.
...

My love is like a Rollercoaster baby, baby, U wanna ride? :D
Korisnikov avatar
Jela Ficdzerald

Pridružio se: Sre Nov 30, 2005 02:59

Postod milica » Uto Okt 17, 2006 00:35

Jao evo ga Jelin propovednicki ton. :D 8)

Devojke su vec sve rekle:

kokili je napisao:Vremena se menjaju a sa njim i muzika pa i sami ljudi
Mozda je muzika tamo nekih 70-ih i 80-ih bila bolja ali nema poente ocekivati da ce se u klubovima uvek samo to pustati. Hellix kaze da je ranije 80% muzike petkom bio punk... Sigurno su se i tadasnje generacije bunile zato sto su ubacili sad taj punk kada su Beatlesi i Elvis, koji su se pustali u "dobra, stara vremena" bili mnogo bolja muzika... Glupo je ziveti u proslosti; treba prihvatiti sadasnjost, a za sve nas nostalgicne postoje veceri po dekadama...

jolanda je napisao:Primeticete da je uzasno mala razlika izmedju najdizelashkijeg mesta i najalternativnijeg mesta.A,zashto je to tako?Cini mi se da smo za to sami krivi,kst je samo ispratio sve nashe muzicke promene i utopio se u more URBANOSTI..

jolanda, sa druge teme je napisao:Ljudi,ja vas najiskrenije molim da ukoliko zelite istinski neshto da promenite u ovom klubu prvo pocnite da menjate sebe...
Stvorite svoj svet i slushajte muziku kakvu zelite ali se potrudite da tolerishete postojanje drugih ljudi,drugih ukusa,drugih naravi.
Jer,shto rece De Melo,"Zashto slati ljude na Mesec kad nisu naucili da zive ni na Zemlji?"

I ja bih samo dodala: Ne znam kako je bilo u kst-u pre vise od 5 godina, ali se ipak secam kako je bilo u nasim zivotima. Tada je vazilo ono cuveno "ako nisi s nama, onda si protiv nas". Bunt je imao svoju svrhu, razlicitosti nisu bile dopustene, i za sopstveni identitet se trebalo boriti. E tada se dizel muzika ne bi shvatila kao fora, jer je i bila nesto sto treba iskoreniti.
Sada smo svi jedinstveni u razlicitosti, niko te nece (ne sme) tuci ako si metalac/panker/gej...stagod. I zasto bismo se busali u grudi i dizali ustanke.
Slusamo ono sto nam se svidja i to je to.
milica

Postod All_Destroyer » Uto Okt 17, 2006 12:39

Alex je napisao:I nemoj da izvlacis iz konteksta.
Ne vuci me za jezik, znas i sam da bi ti bolje bilo.

Ti imash kontext?! :shock: Nikad nisam primetio... :roll:
Shto bi mi bolje bilo? Da necesh da me bijesh or something? :twisted:

Izvinjavam se ostalima, ali stvarno, on mene vuche za jezik. :roll:

milica je napisao:niko te nece (ne sme) tuci ako si metalac/panker...stagod

To ti mislish. Ja prvi mogu da kazhem drugachije. Nema skinsa (toliko) sada, ali ima drugih... A i sami metalci/pankeri/stagod se previshe kurche, pa eto opet zacharanog kruga... :roll:
Now that it's raining more than ever
Know that we'll still have each other
You can stand under my umbrella
(Ella ella eh eh eh)
Under my umbrella
Korisnikov avatar
All_Destroyer

Pridružio se: Čet Nov 03, 2005 16:04

Postod ganjachica zmajeva » Uto Okt 17, 2006 12:45

Glupo je na ovoj temi pricati kako kst treba ici u korak sa vremena :shock: :roll:

Mislim, apsurdno je...
Never sleep. Know that you have a Dragon hunting you for vengeance ....
shta mislite da je ovo?
Korisnikov avatar
ganjachica zmajeva

Pridružio se: Uto Dec 27, 2005 22:36

Postod Alex » Uto Okt 17, 2006 12:55

ganjachica zmajeva je napisao:Glupo je na ovoj temi pricati kako kst treba ici u korak sa vremena :shock: :roll:

Mislim, apsurdno je...

...totalno
get lost
Korisnikov avatar
Alex

Postod Alex » Uto Okt 17, 2006 12:59

All_Destroyer je napisao:Ti imash kontext?! :shock: Nikad nisam primetio... :roll:
Shto bi mi bolje bilo? Da necesh da me bijesh or something? :twisted:
Izvinjavam se ostalima, ali stvarno, on mene vuche za jezik. :roll:

Da te bijem?? Pa ne bih te pipnuo g0vnjivom motkom preko interneta!

Izvini se tati i mami sto si postao kreten.

Ti si prvi poceo da me citiras i ubacujes citate sa druge teme na kojoj si bio pokopan.
get lost
Korisnikov avatar
Alex

Postod All_Destroyer » Uto Okt 17, 2006 13:11

Pokopan?
Hah. :roll:
Mislim da nema svrhe spushtati se na tvoj nivo i nastaviti raspravu, kao shto ni tamo nisam hteo.
Samo da zakljuchimo - dakle, nije problem u mjuzi koja se pushta, vec u likovima koji dolaze.
Koja je verovatnoca da se jednom svi slozhe oko SVAKE vecheri u KSTu?
Nema je uopshte. Srbi smo. Vec 700 godina nismo normalni. Necemo ni sada.
(Ella ella eh eh eh)
Under my umbrella
Korisnikov avatar
All_Destroyer

Postod Alex » Uto Okt 17, 2006 13:21

Rec "nivo" i TI su kontradiktorne.
I sta bre ti tu zakljucujes u ime svih?

Ko kaze da je problem u likovima koji dolaze?
Problem je u "muzici" koja se pusta.

Sto bi ti rekao "seva mi paja" ko dolazi, ako je dobra muzika.
Moje drustvo i ja nikad i nismo dolazili u kst zbog "likova" koji tu dolaze, nego iskljucivo zbog muzike koja nije mogla gotovo nigde drugde da se cuje.

Ocigledno ne zelis ili prosto ne mozes da shvatis o cemu govori par ljudi, ukljucujuci i mene. No, to je tvoj problem.
Jos jednom cu te citirati: "seva mi paja".

Toliko o nivou o kom se usudjujes da govoris.
get lost
Korisnikov avatar
Alex

Postod onagrus » Uto Okt 17, 2006 13:28

Dakle, sada javno opominjem All_D i Alexa: Nismo duzhni da slushamo vashe svadje. Imate pp ako hocete da se prozivate. Ovo je poslednja opomena pred brisanje postova. :x
Korisnikov avatar
onagrus
Moderator

Postod milica » Uto Okt 17, 2006 14:40

Rec "nivo" i TI su kontradiktorne.
I sta bre ti tu zakljucujes u ime svih?

:lol: :lol: :lol:
e to si dorbo rekao. jedina stoprocentno tacna, nediskutabilna stvar na temi. Aksiom, da se strucno izrazim. 8)
Iako se ne slazem sa tvojim stavovima za domacicu 90ih, ovu izjavu ne mogu da ne podrizm. Respect Alex! 8)
milica

Postod jolanda » Uto Okt 17, 2006 17:17

A,joooooooj,kako se poklasmo na ovoj temi.....Vidim da ce sledece Devedesete biti prilicno krvave....Prshti crvena tekucina na sve strane,organi lete po klubu,gomila izmasakriranih telesa...glave bez oslonca :( Ma,Lucio Fulci film :)....I obratite paznju na estetiku ubijanja...Kad vadite oko,vadite ga bez premishljanja posle cete lako da zickate za pljuge od prezivelih :)
Nego,da ne kakim vishe,poshto bejah upozorena,vidimo se na balu smrti.... 8) (naviknite se na ovakav smajli jer kad mi izvadite oci kapiram da necu bash imati alternativu)
jolanda

Pridružio se: Pon Avg 28, 2006 12:17

Postod onagrus » Uto Okt 17, 2006 19:47

" ... It's a blood bath, take your first steps down a thug path ... " Anonimni reper, 2005.
Korisnikov avatar
onagrus
Moderator

Postod Grafenberg » Ned Okt 22, 2006 15:15

klanje!
Klanje!

Kill the DJ! Kill the DJ!

Nemojte da se ljutite, nikog ne prozivam, ali koja je ono umisljena dileja koja pusta to?
Ko zna zna, ko trazi nadje, ko razume shvatice
Korisnikov avatar
Grafenberg

Pridružio se: Ned Okt 22, 2006 13:50

Postod Milan » Čet Okt 26, 2006 16:57

love_like_winter je napisao:Ako mogu da primetim, a hocu, gomila nazovi metalaca i rokera je u subotu djuskala, skidala majce i ZNALA SVE RECI domacih hitica. Sta sad? :twisted:

ali ja nisam video nijednog metalca tada..elem...

prica sa ne mogu da se setim koje veceri sto se tice domaceg turbo folka...

dakle pojedini ljudi su bili taj dan upoznati sa mojim stavom o muzici.prvo sto sam dobrih pola sata unutra P*ZD*O zbog dizel ekipe itd.posle toga jos pola sata sam stajao u holu cekajuci da se zavrsi turbo ebeni folk.gledam devojku ima stikle recimo 5cm-a.npr na splavu nema sutki jel tako?dakle tamo moze da se nosi stikla.i onda dodje misa(hvala Bogu pa je dosao to vece).a sta da je bio jos neko pored mene raspolozen za sutku kad je krenulo SKAKAVAC JE ZASO U RUKAVAC!?!?!?!??!pa izlomili bi se ko nezdravi.treba da padne i da pogine?u BG-u ima tri mesta za alt muziku.i jel treba da damo jos jedno vece za fenseraj i ekipu?
sta je bolje da idemo na rokanje ili na fens?

a ako je dotle doslo da KST da opstaje finansijski pa im treba ovakvo vece....
pesmica direktora:VI STE BUDALE *EBAL* VAS PARE!!!!

@niking:
sto se tice onog da li u KST-u pise metal (bilo koji alt pravac),probaj da uzdjes u plastic obucen kao zeldi ili kao shaban ili trenser...probaj...ne trebaju ti pare,nece te pustiti...
Slika
Korisnikov avatar
Milan

Pridružio se: Uto Avg 15, 2006 02:56

Postod dooshan » Uto Feb 13, 2007 04:46

Grafenberg je napisao:klanje!
Klanje!

Nemojte da se ljutite, nikog ne prozivam, ali koja je ono umisljena dileja koja pusta to?

Tzenim da sam to ja retarde. Ako imash neki problem sa tim, javi se Ninu i ostalim momtzima na vratima.

Toplo mi je oko srtza kad vas gledam kako se svadjate ovde.. (:
/me idalje uziva u svom repertoaru.. pored ostalih, 100, 200, koliko-vetj ljudi..
mah-mah..
..zato, vishe-manje, idem dalje, nisam smoren, imam volje, istim sjajem, dugo trajem,
ne odustajem bez borbe..
Korisnikov avatar
dooshan

Pridružio se: Pon Okt 03, 2005 05:41

Postod FOREST » Uto Feb 13, 2007 04:54

mA domacica 90 su ok...

jednostavno kad to ide u busicu nastane prava guzva, i to dosta likova u rok fazonu dodje tu da skache.

chujem da sad u subotu nije bilo domacice (propustih je zbog ispita), shto je mozhda i ok, da malo narod iskulira, chisto da se napravi malo osvezenje vecheri.
Pritisce san
Ljepljiv i jak
Spi li smrt
U ovaj mahnit sat?
U,u,u - sapuce mrak...
Korisnikov avatar
FOREST

Pridružio se: Uto Mar 21, 2006 18:07

Postod SleepwalkeR » Uto Feb 13, 2007 07:28

FOREST je napisao:mA domacica 90 su ok...

jednostavno kad to ide u busicu nastane prava guzva, i to dosta likova u rok fazonu dodje tu da skache.

chujem da sad u subotu nije bilo domacice (propustih je zbog ispita), shto je mozhda i ok, da malo narod iskulira, chisto da se napravi malo osvezenje vecheri.

pa palo je osvezenje..zar ne dooole ????pravi refresh ;)

@grafenberg : javi se plavushici sledeci put...pa proveri da li je umishljena dileja ili ok lik!!
Put a gun in my hand and pretend You don't care.........
Slika
you can turn your back on a person, but never turn your back on a drug.
Korisnikov avatar
SleepwalkeR

Pridružio se: Pet Okt 21, 2005 10:22

Postod onagrus » Uto Feb 13, 2007 11:51

dooshan je napisao:
Grafenberg je napisao:klanje!
Klanje!

Tzenim da sam to ja retarde. Ako imash neki problem sa tim, javi se Ninu i ostalim momtzima na vratima.

Hehehee, i meni je toplo oko srTza da gledam ove prozivke. Fenomenalno, pljeskam rukicama kad god vidim koliko nam se ukusi razlikuju. Samo nastavi Doole, jednom domacica, jednom Hiphop i Trance sa Sleepijem i sve ce da bude ok. Samo ne menjajte ritam da se ljudi koji gotive jedno ne ispale pa dodju na drugo. I sve ce da bidne oket!
Korisnikov avatar
onagrus
Moderator

Postod All_Destroyer » Uto Feb 13, 2007 12:07

SleepwalkeR je napisao:pa palo je osvezenje..zar ne dooole ????pravi refresh ;)
@grafenberg : javi se plavushici sledeci put...pa proveri da li je umishljena dileja ili ok lik!!

Pa sad, osvezhenja je bilo, al' nisam siguran da je to bash to shto bi trebalo da bude... Pa dobro, bez obzira na moj ukus, bar si se potrudio, Sleepy, a i to se ceni!
A shto se tiche likova koji pljuju po tome, nemojte da dolazite. Verujte, i nama ce biti lepshi provod bez vas. You :tard: s
(Ella ella eh eh eh)
Under my umbrella
Korisnikov avatar
All_Destroyer

PrethodniSledeća

Povratak na Subota