TRIBUTE ILI VECE EKV-a?

80ete, D.I.S.C.O., 90ete, veče Depeche Mode-a, veče Haustor-a, veče EKV-a, Domaćica 80ih...

da li ste za TRIBUTE ili VECE ekv-a?

tribute
15
39%
vece
23
61%

Ukupno glasova : 38

TRIBUTE ILI VECE EKV-a?

Postod miss » Pon Jul 31, 2006 19:43

TRIBUTE ili VECE ekv-a?
vetar dise gde hoce...
Korisnikov avatar
miss

Pridružio se: Pet Jul 28, 2006 22:16

Postod RollerBoy » Uto Avg 01, 2006 20:15

Tribute naravno.Svirace moj omiljen bend. :twisted:
Ja sam samo jos jedan Extremista koji voli adrenalin u krvi.
RollerBoy

Pridružio se: Uto Apr 11, 2006 18:46

Postod SleepwalkeR » Uto Avg 01, 2006 20:31

ma kakav tribute...

veche ekv-a..
Put a gun in my hand and pretend You don't care.........
Slika
you can turn your back on a person, but never turn your back on a drug.
Korisnikov avatar
SleepwalkeR

Pridružio se: Pet Okt 21, 2005 10:22

Postod profa » Sre Avg 02, 2006 21:59

I jedno i drugo... Tribute bend jedno sat ipo-dva, pa onda muzika. Tako je bilo sa Dolce Vitom pre 3 godine, i ispalo je skroz kul.
Korisnikov avatar
profa

Pridružio se: Pet Nov 11, 2005 15:53

Postod Guru » Čet Avg 03, 2006 12:16

TRIBJUT!!! Samo dobar...

Ima onaj neki fency, imaju i tonca/tehnicara... fini neki momci... i devojke... 8)
Guru

Pridružio se: Čet Avg 03, 2006 12:08

Postod Devojchica_Iz_Vode » Čet Avg 03, 2006 12:21

Glasah za vece...sto je sigurno, sigurno je :D
anatomska.

and now I'm ready to close my mind.
and now I'm ready to feel your hand.

trep - trep
Korisnikov avatar
Devojchica_Iz_Vode

Pridružio se: Sre Okt 12, 2005 10:23

Postod miss » Čet Avg 03, 2006 14:11

ideja o pola-pola svirci je vec dugo u opticaju....nasa primarna ideja je bila da se svira live, a posle da se pusta npr. angel's breath ili nesto drugo sto ima veze sa katarinom, a da ga tribjut ne svira (bar to vece)....nije narocito interesanto svirati pesme uzivo, a posle sve to ponovo slusati i to jos u originalnoj verziji, a pritom i nije preterano fer prema bendovima ili bendu koji svira to vece....
plus...drugi deo nase ideje je da se vece ucini zanimljivijim time sto ce se pustati video bim, tj spotovi ili slike na zidovima kst-a....mozda bismo mogli i da nadjemo neke goste, da nagovorimo, recimo ziku ili milivojevica da dodju, mozda i da malo ucestvuju.... sve je otvoreno za nove ideje koje ce doprineti inovaciji, koje ce vece ekv-a uciniti necim vise od kolektivnog preslusavanja pesama u zagusljivom klubu....
vetar dise gde hoce...
Korisnikov avatar
miss

Postod profa » Čet Avg 03, 2006 21:59

miss je napisao:ideja o pola-pola svirci je vec dugo u opticaju....nasa primarna ideja je bila da se svira live, a posle da se pusta npr. angel's breath ili nesto drugo sto ima veze sa katarinom, a da ga tribjut ne svira (bar to vece)....nije narocito interesanto svirati pesme uzivo, a posle sve to ponovo slusati i to jos u originalnoj verziji, a pritom i nije preterano fer prema bendovima ili bendu koji svira to vece....

Pricao sam jos ranije sa Saletom u vezi sa svirkom (pre nekog vremena smo svirali EKV unplugged, bio je petak popodne), ali nije mogao nista konkretno da mi kaze; verovatno se vise ne bavi tim stvarima.
Sto se tice pesama, dovoljno je da bend ostavi spisak stvari koje ce svirati, na osnovu cega ce DJ da odabere sta ce pustati nakon svirke. :)

miss je napisao:plus...drugi deo nase ideje je da se vece ucini zanimljivijim time sto ce se pustati video bim, tj spotovi ili slike na zidovima kst-a....

Ovo sam odavno hteo da predložim, ali nisam znao kome da se obratim. Na "trzistu" se trenutno vrte 3 koncertna snimka, i nekoliko spotova. Nije neki kvalitet, ali mislim da bi ljudima bilo super da to slušaju i gledaju (pogotovu nastup na EBU festu 1989, tu su razvalili!).

miss je napisao:mozda bismo mogli i da nadjemo neke goste, da nagovorimo, recimo ziku ili milivojevica da dodju, mozda i da malo ucestvuju....

Zika apsolutno vise ne zeli da cuje za EKV, Marka biste mozda i mogli da iscimate, ali bi onda trebalo cimati i Fircija (koji bi verovatno dosao, samo prvo mora da doleti iz Njujorka :) ), Gagija, i ostale ljude. Po meni, najbolje bi bilo organizovati veliki tribute koncert koji ce okupiti kako njihove prijatelje, tako i "obicne" tribute bendove, kao sto su Dolce Vita, Relikvija i MiZ - ovakve svirke se prave gotovo svake godine u Hrvatskoj, i ljudi su mahom odusevljeni. Naravno, pitanje je da li bi iko od tih "prijatelja" pristao da dodje. :(

miss je napisao:sve je otvoreno za nove ideje koje ce doprineti inovaciji, koje ce vece ekv-a uciniti necim vise od kolektivnog preslusavanja pesama u zagusljivom klubu....

Pa recimo da cekanje od godinu dana na ovo vece bas i nije preterano inovativno...

Da li ti radis u KST-u?

[EDIT] Kakav sam debil, upravo sam skontao da si ti iz Relikvije. :) :) :)
Poslednji put menjao profa dana Čet Avg 03, 2006 22:20, izmenjena samo jedanput
Korisnikov avatar
profa

Postod profa » Čet Avg 03, 2006 22:18

Guru je napisao:TRIBJUT!!! Samo dobar...

Ima onaj neki fency, imaju i tonca/tehnicara... fini neki momci... i devojke... 8)

Da li se secas imena, ili bar gde i kada su svirali? Ja ne mogu da se setim nijednog tribute benda koji ima tonca i devojke u bendu. :)
Korisnikov avatar
profa

Postod miss » Pet Avg 04, 2006 14:18

1. ok je sistem za spiskom, ali ja sam to vise mislio kao pustanje pesama koje nikada nisu pustane na takvim skupovima, ili su bar jako retko pustane...zato sam i oduvek predlagao angel's breath... bila je jednom prilikom izlozba u onoj galeriji 'ozon', ili kako vec, posvecena katarini, i tu sam cuo 7 dana u verziji sa tekstom na engleskom, mozda bismo mogli da pokusamo da pronadjemo i tako nesto.... u svakom slucaju, samo da ne bude nesto vec hiljadu puta vidjeno... mozda pustanje live verzija iz doma ili kulusica...?

2. nije tesko nabaviti video bim kao spravu, tu ne bismo imali mnogo problema... sto se tice snimaka, ja, takodje, znam samo za nekoliko koncerata koji su dostupni... ali sam, cini mi se na studiju B ili tako negde, jednog dana video nekoliko spotova ekv-a, tipa, dum dum, anestezija itd....mogli bismo otici na par televizija, narocito tih koje imaju obicaj da pustaju muziku i spotove, npr. politika, s B, metropolis...., i zamoliti ih da nam ustupe nekoliko snimaka.... verujem da ne bi bio problem.....

3. sa zikom nisam imao do sada kontakta, ali sam cuo za njegovo ogradjivanje i 'stav' prema ekv-u....znam da filigrani imaju dosta kontakata sa bivsim clanovima katarine, mogli bi biti od pomoci...... ideja o okupljanju 'prijatelja' je super i ne izbija mi iz glave vec dosta dugo, ali bi to moglo biti dosta tesko za organizovati,...ipak, nista ne gubimo ako pokusamo....

4. veruj mi, energije i zelje ima vise nego dovoljno, bar sto se mene tice...kada kazem mene, mislim i na relikviju kao celinu... pitanje je samo koliko postoji zelje kod drugih ljudi...koliko, zapravo, katarina znaci ljudima ovog grada, tj ljudima koji vole muziku, koji su odrastali uz ekv i kompaniju, i, pre svega, koliko su spremni da se podignu i ucine nesto?
ljudi sa kst foruma imaju, kao sto vidim dosta dugo inicijativu da naprave to vece ekv-a, ali cini mi se, kao da ne idu dalje od toga...dosta se prica, malo se radi... ako sam stekao pogresan utisak, jos bolje, bice mi drago ako je tako....mada primecujem da ih i ne zanima preterano tribute, vise obicno vece, bar po ovom glasanju..... jedino sto ja znam jeste da jedva pamtim poslednje ekv vece u kst-u, koji je nekada to organizovao svakog 5. novembra, u svakom slucaju dosta cesto.... a i, svi ovi tribjuti sto smo organizovali, sto je radio miz, sto ponekad rade filigrani, dolce vita...sve mi to deluje dosta bledo...sve su to ok svirke, ali mislim da ekv zasluzuje malo vise od toga....

5. da, iz relikvije... ne radim u kst-u, ali tragam za ljudima koji rade.....[/list]
vetar dise gde hoce...
Korisnikov avatar
miss

Postod Guru » Pet Avg 04, 2006 14:31

Decko, da li si ti neki novinar, kada toliko volis da pises+kenjas???

Ma na kraju nece od toga biti nista... Ima tu previse da se odradi, i i da se sve odradi kako valja, bice pet ljudi...

U svakom slucaju, Ljubisa, ti znas da imas moju podrsku, blagoslov i pomoc...
Guru

Postod Quince » Pet Avg 04, 2006 22:19

Vece.
Svirke ekv tribjuta su cesto.
Slika
Quince

Pridružio se: Čet Okt 27, 2005 14:00

Postod miss » Ned Avg 06, 2006 22:37

za ceste tribjute se obrati mizu.....
ali, ovo nece biti obican tribjut, odnosno trbjut vece....kada biste pratili malo bolje , ne biste tako brzo sudili....ali, ako volite vise vece, nego zivu muziku, nema problema...organizovanje veceri vec nije u mojoj nadleznosti....
vetar dise gde hoce...
Korisnikov avatar
miss

Postod Guru » Pon Avg 07, 2006 12:37

Nemoj da se nerviras... :D
Went - bad excuse for not being sober !
Guru

Postod leptirica » Pon Avg 07, 2006 15:28

vece ekv svakako...suvise tribjuta je bilo :roll:
"Be still be calm be quiet now my precious boy
Don't struggle like that or I will only love you more
For it's much too late to get away or turn on the light
The spiderman is having you for dinner tonight"
Korisnikov avatar
leptirica

Pridružio se: Pon Okt 31, 2005 19:32

Postod CreepingDeath » Pon Avg 07, 2006 16:30

Tribute naravno!
EKV mogu da slusham i gajbi (ili bilio gde ako ga bacim na mp3)

Live swirke uvek imaju bolju energiju.. Uostalom shta vam pricham, znate i sami..
Muzichari koji piju nikad nisu patili od treme...
Slika
Korisnikov avatar
CreepingDeath

Pridružio se: Sre Mar 08, 2006 12:05

Postod leptirica » Pon Avg 07, 2006 21:26

tacno ali sve zavisi ko svira stvari od ekv...nemaju bas svi takvu energiju...kako ne bi rizikovali bolje vece... :lol:
Korisnikov avatar
leptirica

Postod NikoKaoJa » Pon Avg 07, 2006 23:09

tribute, ofkors! podrzavam celu missovu ideju! :D 8)
RRiba RRibi gRRize RRep
na vRR dabRR bavRR damRR
tRRaktoRR ide bRRm bRRm bRRm
tRRista gRRama buRReka sa siRRom i kaRRbuRRatoRR

Slika
Korisnikov avatar
NikoKaoJa

Pridružio se: Ned Apr 02, 2006 16:12

Postod Nifty » Pon Avg 07, 2006 23:14

tributirin,narawno! kakwo weche.
23 and bored..
Korisnikov avatar
Nifty

Pridružio se: Pet Jul 28, 2006 22:08

Postod Guru » Uto Avg 08, 2006 11:45

Samo glasajte za tribut, ima sanse da preokrenemo... 8)
Went - bad excuse for not being sober !
Guru

Postod Alex » Uto Avg 08, 2006 12:50

weche weche weche weche
get lost
Korisnikov avatar
Alex

Pridružio se: Sub Okt 22, 2005 12:56

Postod leptirica » Uto Avg 08, 2006 12:51

slazem se sa kolegom :D 8)
Korisnikov avatar
leptirica

Postod NikoKaoJa » Uto Avg 08, 2006 13:02

ma ljudi necete se pokajati ako odslushate relikviju! stvarno dobar tribute! (goxy, hocu platu za reklamiranje! :wink: :D )
RRiba RRibi gRRize RRep
na vRR dabRR bavRR damRR
tRRaktoRR ide bRRm bRRm bRRm
tRRista gRRama buRReka sa siRRom i kaRRbuRRatoRR

Slika
Korisnikov avatar
NikoKaoJa

Pridružio se: Ned Apr 02, 2006 16:12

Postod Alex » Uto Avg 08, 2006 16:07

Ok, ali weche ekv je WECHE EKV!
Tribute naravno da moze i da treba, ali u drugom terminu.

Doduse, kad sam chuo da je KST pao na taj nivo (nivo?) da pusta domacicu90 200naSat fankiGanci i ostale katastrofe,
nije ni chudo da ovoliko dugo nisu uprilichili vece EKV-a.

Sramota.
get lost
Korisnikov avatar
Alex

Pridružio se: Sub Okt 22, 2005 12:56

Postod Quince » Uto Avg 08, 2006 21:15

E, meni je vise svejedno. Relikvija je super, ali sam vise za vece jer ekv tribjut bendove mogu da cujem na raznim drugim mestima, a samo u kstu moze biti ekv vece (pustanje muzike).
Samo da bude vec jednom. :evil:
Slika
Quince

Pridružio se: Čet Okt 27, 2005 14:00

Sledeća

Povratak na Subota