Vece Zabranjenog pusenja!!!

80ete, D.I.S.C.O., 90ete, veče Depeche Mode-a, veče Haustor-a, veče EKV-a, Domaćica 80ih...

Postod salerokada » Pet Jun 15, 2007 20:08

Hadzija je napisao:Oće li se ovi što uređuju vesti malo više potruditi oko svog posla. Alo ljudi album je izašao! Ne znam čemu to kuliranje, da li je neko protiv sarajevske scene

Decko tekst je bio. Ali ne sada vec pre dobrih mesec i kusur dana cim je najavljeno da ce izaci album.
Nema potrebe dva puta ponavljati istu vest.
Hadzija je napisao:hm možda...ali znajte da su oni najbolji rokeri na ovim prostorima! Njihovi nastupi...se ne mogu opisati, a vi ih i dalje kulirajte jer samo to i znate! Kolko ste nerealni, nepošteni, kolko ste...

Ne da si subjektivan nego si paranoican. niko ovde ne bojkotuje Sarajevsku scenu nego se prema novom albumu pusenja odnose kao prema bilo kom drugom izdanju. To sto si ti manijak i smaras novinare na promociji to je tvoj problem.
Korisnikov avatar
salerokada

Pridružio se: Ned Sep 25, 2005 03:07

Postod Hadzija » Pon Jul 02, 2007 13:42

Ja sam manijak iz gimnazijskog parka
već danima sakriven ja gledam te iz mraka!
Slušaj ti medeni....nemam nameru da se svađam ovde. Kakve veze ima moje manijacenje ovde. Otkud znas da sam smaro novinare? Sta lupas? Doso sam da se pozdravim s legendom rekenrola i pito samo ove dripce od novinara sta, kad i gde. Ne vidim u cemu je problem!?

Brit...kazes da nisi slusao, a znas da nisi mnogo propustio...to ne moze da vazi. ali sta cu ti ja. Ja Brits nisam sluso, ne znam da li sam ga sad pravilno i napisao, ali ne mogu da kazem da nisam nista propusti. a veruj mi da jesi! Zbog obaveza na faxu nisam banuo na ovu domacicu ali doci cu jednom i lepo pitati. ako moze - hvala, ako ne moze - hvala. Nikakav problem...nemam ja nikakvu posebnu zelju daih slusam u KST-u vec samo mislim da su zasluzili, ali ako uprava misli da ne treba - sve u redu. Ako je neko uzo Chiku nek napise sta misli o CD-u, ako nije niko opet nema veze sve je u redu. Slusajte sta vam prija... "Raja trazi veselo, ko ce slusat tudju muku, bolan"
ja sam ekser sto viri iz parketa
Korisnikov avatar
Hadzija

Pridružio se: Pon Maj 07, 2007 18:56

Postod PBBZP » Pon Okt 08, 2007 22:13

Veče ZP-a?!?!? Ima li šanse za to?
PBBZP

Pridružio se: Pon Okt 08, 2007 21:57

Re: Vece Zabranjenog pusenja!!!

Postod Alex » Ned Okt 14, 2007 16:57

L I L I T je napisao:Ako se stalno organizuju veceri Haustora,o EKV-u i da ne govorim onda i jedan ovakav bend moze da dobije svoje vece,barem jedno,to su i vise nego zasluzili.

Auuu ne mogu da verujem da postoji neko ko je u stanju sebi da dozvoli da kaze ovako jbno ogromnu glupost!

Koje poredjenje?!?!?!
STRASNO!!
Poslednji put menjao Alex dana Ned Okt 14, 2007 17:03, izmenjena samo jedanput
get lost
Korisnikov avatar
Alex

Pridružio se: Sub Okt 22, 2005 12:56

Postod Alex » Ned Okt 14, 2007 17:01

profa je napisao:[...am apsolutno protiv Brits-a, pa je to veče ipak redovno na repertoaru. ;) Ko voli doći će, a mislim da bi Pušenje sakupilo mnogo više ljudi od onog nesrećnog U2-a, kada je sveukupno došlo 30 ljudi.

OK, ne branim U2, ali ovo je totalno netacno. Bilo je bas dosta ljudi kada je bio U2 night. Nesto si pobrkao.
get lost
Korisnikov avatar
Alex

Pridružio se: Sub Okt 22, 2005 12:56

Postod mansoldworld » Pon Okt 15, 2007 00:39

^
I ja mislim da je neshto pobrkao ...
Poslednji U2 je bio bash full!!!
"Izadji na tablu B." reche profesorka
"Ajde mi sada opishi kruznicu?"

Pa znate,ona je lepa,okrugla...tako!
"Pa dobro,ajde je sad opishi?"

Pa opisao sam je...
Korisnikov avatar
mansoldworld

Pridružio se: Uto Feb 20, 2007 16:37

Postod PBBZP » Uto Okt 23, 2007 01:13

NAPOKON!!!

veče Zabranjenog Pušenja! I to više od večeri...

:drunken: :drunken: :drunken: :drunken: :drunken: :compress:

29. novembar (Dan Republike) SKC

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!

Crkni KST! (voljeni kst) :blackeye:
PBBZP

Pridružio se: Pon Okt 08, 2007 21:57

Postod Rizo » Ned Apr 19, 2009 00:40

Posle onoga u DOB-u ne da zaslužuju veče nego to mora da bude SUBOTOM !!!

I uzgred jedna odlična vest za sve novoprimitivce...

U sredu, 22. aprila, u beogradskom klubu Danguba nastupiće grupa Elvis J. Kurtovich. Gosti će biti Voz Na Maštu (Pančevo), a čitav događaj počinje u 22:30. Pored svog standardnog repertoara grupa će pevati i najveće hitove grupe Zabranjeno pušenje, a svi posetioci prisustvovaće i snimanju novog spota.

info 065/408-2118 NEW PRIMITIVS ŽIVI!!!
http://img228.imageshack.us/img228/6527/ejk.jpg
Rizo

Pridružio se: Ned Apr 19, 2009 00:28

Prethodni

Povratak na Subota