08.06. - Otvaranje bashte!

Da li ti znaš za neki drugi ritam? + drugi program

08.06. - Otvaranje bashte!

Postod [adept] » Sre Maj 30, 2007 15:46

KST Letnja Bašta (jun-oktobar 2007) - OTVARANJE (8.jun 2007)

Klub Studenata Tehnike, jedini pravi studentski klub u Srbiji, poziva vas na niz manifestacija u okviru otvaranja letnje sezone kluba.

Kao i svake godine, i ovog leta nudimo našim posetiocima da uživaju u programima na dve scene – letnja bašta, koja je ujedno i diskoteka i sjajan koncertni prostor i klub u zatvorenom prostoru koji omogućava održavanje programa nesmetano od vremenskih (ne)prilika.

Ove godine otvaranje letnje sezone najavljuje naš tradisionalni KST Pešački Reli na kome učesnici imaju priliku da se sjajno provedu i osvoje vredne nagrade ( za više informacija I prijave posetite KST ili naš sajt www.kst.org.yu).

U petak, 8. juna održaće se veliki grupni koncert povodom otvaranja letnje sezone na kome će učestvovati Inspektor Blaža i Kljunovi, Samostalni Referenti, Ajs Nigrutin, Voodoo Popeye i John Travolta iz Borče Grede, a tu je naravno i dupli program – Can’t Stop The Rock (DJ Mouse J). Pored dobre svirke i zabave u diskoteci, posetioce očekuje i besplatan sladoled kao i akcija MB piva (kupiš dva, dobiješ tri!) I to sve za samo 199 din. kolika je cena karte u predprodaji! Karte za ovaj dogadjaj dostupne su predprodaji u prostorijama Kluba Studenata Tehnike (Bul. Kralja Aleksandra 73) svakog radnog dana od 12-16h i od srede do subote od 23-02h.

Samo dan posle toga, u subotu 9.juna vas očekuje jedan od najpopulranijih programa Kluba Studenata Tehnike – DEVEDESETE (Pop Rock 90tih - velika diskoteka na otvorenom, uz dupli program House, R’nB, Domapće 90te). Cena karte za ovaj događaj je 100 dinara.

PRLJAVI INSPEKTOR BLAŽA i KLJUNOVI

Blaža i Kljunovi su renomirani beogradski muzičari koji iza sebe imaju na stotine svirki i 3 studijska albuma. Uz njih zagarantovan je dobar i pre svega veseo provod, uz hitove kao što su Pamela, Disko Mix, ili Čekala Sam Čekala. Jedan od najlegendarnijih nastupa je održan je baš u KST-u, gde je šašavi Blaža u društvu lutke Pamele Anderson ostao bez pantalona . Ne sumnjamo da su i ovog puta spremili raznorazne novitete, što u vidu nekih novih pesama, što na druge načine.
Pune tribune ludih muzičara, uz hitove ceo KST gori, bubnjevi tutnje i pesma se ori, blaža i kljunovi su šampioni.

AJS NIGRUTIN

Poznati beogradski Hip-Hoper, poznat po jakim i provokativnim tekstovima u kojima ne štedi nikoga, član renomiranog sastava BAD COPY , nastupiće zajedno sa Timbetom, uz ko zna koje još specijalne goste. Posle dobrog nastupa u SKC-u, i dalje spreman za dobar provod ponudiće prisutnima sve svoje hitove, a možemo se nadati i nekom freestyle-u nadahnutom trenutnom situacijom i doga|ajima u KST-u , a i šire.

SAMOSTALNI REFERENTI

Najpoznatiji Ska bend na ovim prostorima, veselo samo veselo, sve zajedno sa trubama. Ukoliko niste skoro čuli dobru ska svirku, evo prilike, hitovi kao što su Rocksteady, Ludilo, ItalianSka i još mnogo toga uživo. U postavi su pored naravno gitare i ritam sekcije, još i klavijature, violina, truba i trombon. Čitav ska-cirkus na sceni, uz uvek lud provod. Naravno, tada se jede sladoled.

VOODOO POPEYE

Jedan od najoriginalnijih izvođača na domađoj sceni, nekoliko albuma i originalnih spotova, uz uvek interesantnu pojavu i nastup. Hitovi, Katrin, Ološki Vrt, Čudesni Kulen Amelije Pulen, SMS, samo su kap u moru onoga što Voodoo može. S obzirom da već duže vreme nije nastupao u Beogradu, očekujemo nešto sasvim nesvakidašnje u bašti KSTa, ko dodje zažaliće, a ko ne dođe tek.

JOHN TRAVOLTA iz Borče Grede

I mi Travoltu za trku imamo, “Ti Si Travolta Iz Amerike, Ja Sam Travolta iz Borče Grede”. Karijera duga više od deset godina. Najjači igrač na sceni. A ima i nove hitove Prva Hirurska , Amerika i neponovljivu Alo Travolta. Specijalni disko dancer support. Šta više reći, treba videti na delu. Legenda.

Vidimo se tamo!
[adept]

Pridružio se: Čet Okt 27, 2005 04:41

Re: 08.06. - Otvaranje bashte!

Postod NeverBorn » Čet Maj 31, 2007 04:39

[adept] je napisao:JOHN TRAVOLTA iz Borče Grede

I mi Travoltu za trku imamo, “Ti Si Travolta Iz Amerike, Ja Sam Travolta iz Borče Grede”. Karijera duga više od deset godina. Najjači igrač na sceni. A ima i nove hitove Prva Hirurska , Amerika i neponovljivu Alo Travolta. Specijalni disko dancer support. Šta više reći, treba videti na delu. Legenda.

Vidimo se tamo!

E ovo je hardkor ... bitje do yaya ... Vetj vidim kako tju da dzuskam ko l00d ... (((X
One minut darkness

Slika
Korisnikov avatar
NeverBorn

Pridružio se: Čet Apr 06, 2006 19:13

Postod DzidziMidzi » Pet Jun 01, 2007 15:21

Živ je Popaj, umro nije!
:cheers:
"Ne znam da li sam spavao, ali znam da sam sanjao."
Korisnikov avatar
DzidziMidzi

Pridružio se: Sre Mar 01, 2006 18:35

Postod SleepwalkeR » Pon Jun 04, 2007 23:54

Put a gun in my hand and pretend You don't care.........
Slika
you can turn your back on a person, but never turn your back on a drug.
Korisnikov avatar
SleepwalkeR

Pridružio se: Pet Okt 21, 2005 10:22

Postod vermillion » Čet Jun 07, 2007 17:03

I shall say this only once:BaShTja!!! :cheers: :headbang: you wouldn't see that comin'?Fireee! :cool:
Sooo,are we goin' anywhere?Nowhere special,the moon! :D
vermillion

Pridružio se: Pet Jan 12, 2007 20:13

Postod CreepingDeath » Čet Jun 07, 2007 17:21

Kad pochinje program? U kolko sati? El netje pre 11?
Muzichari koji piju nikad nisu patili od treme...
Slika
Korisnikov avatar
CreepingDeath

Pridružio se: Sre Mar 08, 2006 12:05

Postod [adept] » Čet Jun 07, 2007 19:23

sve pochinje u 23h...necje biti kashnjenja...
[adept]

Pridružio se: Čet Okt 27, 2005 04:41

Postod CreepingDeath » Sub Jun 09, 2007 12:24

Nisam uspeo da udjem yer su fensitji poqpowali swe karte i niye bilo za mene koji sam redowan..
tzrkni kste...
Muzichari koji piju nikad nisu patili od treme...
Slika
Korisnikov avatar
CreepingDeath

Pridružio se: Sre Mar 08, 2006 12:05

Postod niking » Sub Jun 09, 2007 13:36

ja jesam, bilo je lose... izasao sam posle referenata... blejao ispred... to je bilo kul...
Korisnikov avatar
niking

Pridružio se: Ned Apr 30, 2006 18:40

Postod Asteria » Sub Jun 09, 2007 15:48

CreepingDeath je napisao:Nisam uspeo da udjem yer su fensitji poqpowali swe karte i niye bilo za mene koji sam redowan..
tzrkni kste...

E jeste, mi smo ushli medju poslednjima i posle nisu vishe pushtali... A realno mogli su... Ma gluposti...
Klub je bio prazan, posedali ljudi, ali zato bashta...

Meni je bilo kul... Malo se cirkalo, ovo ono... :drunken: Tako da mi je bilo svejedno shta se pushtalo... Toliko mi je bilo svejedno da danas ne chujem bash najbolje!!! :geek:
Ma sve je super kad si u super drushtvu! Weeeeee!!! :cheers:
You wanna see the light? So do I..
Asteria

Pridružio se: Ned Jan 07, 2007 17:52

Postod SleepwalkeR » Ned Jun 10, 2007 07:25

Blaza i Bad Copy oprali..vrrrhhhhhhhhhh...onaj travolta,oh SRbiJo..ccc........

uglavnom,shteta shto sam bio premoren,al..grrrr..nadam se da ce se ovakav cert josh koji put ponoviti..
Slika
Korisnikov avatar
SleepwalkeR

Postod Sarah Key » Ned Jun 10, 2007 10:40

Mnoogoo dobro bilo!!!
Slushala referente i nigrutina,travoltu sam (ne znam kako) uspela da propustim...ostali me nisu ni zanimali
Dobra ekipa,u klubu takodje bilo dobro...neke ( neocekivane al opet potajno prizeljkivane )situacije...
Sve u svemu zacin C :iconbiggrin:
What if I could smile, until the end of time?
What if I could hide, with you?

With You!
Korisnikov avatar
Sarah Key

Pridružio se: Pon Maj 21, 2007 23:38

Postod John » Pon Jun 11, 2007 12:31

Ja i devojka smo ušli među prvima, ali nije nam to vredelo jer je celo društvo ostalo ispred pa smo i mi izašli sa njima da se solidarišemo. Sve jedno super je ponovo videti baštu! Međutim nismo ostali dugo...
Prohujao sa vihorom
Korisnikov avatar
John

Pridružio se: Uto Mar 07, 2006 21:24

Postod SleepwalkeR » Uto Jun 12, 2007 13:31

bilo je dosta ljudi opremljeno digitalcima..dajte neke fotke da imamo kao uspomenu :D
Slika
Korisnikov avatar
SleepwalkeR

Postod ajkula » Uto Jun 12, 2007 14:45

Fotke sa otvaranja baste su postavljene na sajt....
Galerija/koncerti/otvranje baste :)
Slika
Korisnikov avatar
ajkula
Moderator

Pridružio se: Čet Okt 06, 2005 00:04

Postod SleepwalkeR » Uto Jun 12, 2007 15:13

znam to..ali hocu i britov i young-ow home made :D
Slika
Korisnikov avatar
SleepwalkeR

Postod NeverBorn » Pet Jun 15, 2007 18:47

Insajd informejshn : Postoji snimak celog dogadjaja ... (((X
Bitje okachen na site, najverovatnije, samo da se namontira ... (((X
One minut darkness

Slika
Korisnikov avatar
NeverBorn

Pridružio se: Čet Apr 06, 2006 19:13

Povratak na Petak