Kada ste najweeshe bili cirke u zivotu i posledice istog :)

aforizmi, zanimljivosti...

Postod ronnin_sakedrinker » Sre Okt 11, 2006 20:53

ti castis,ti castis :D
MILITANTNI LJUBITELJI MACAKA crew,bre!
"How you doing ?"
And may the FORCE be with you
WAAAA
Korisnikov avatar
ronnin_sakedrinker

Pridružio se: Sre Maj 10, 2006 21:39

Postod matora kokoska » Čet Okt 12, 2006 13:11

baahahhah ahahahhhaah mmda.. 8)
mada, vidimo se verovatno u petak (valjda je 20. oktobar) pa ako me navatate i prepoznate, blago se vama :D
I've defected
matora kokoska

Pridružio se: Pet Avg 25, 2006 12:51

adali znate sta znaci biti pijan ??? e pa saznacete sad :)

Postod lucifron » Uto Okt 17, 2006 18:28

pa odakle da pocnem ajde od definicije pijanog coveka
DEF. pijan si kada lezis na podu bacas peglu ne mozes da ustanes i u tom trenutku dolazi pas do tebe onjusi te podigne 1 nogu i ti osetis toplotu na licu ali nemas snage da mu kazes MARS :)

Sada da precemo na moja pijanstva ( ovo je za emisiju verovali ili ne ) :)

I. pijanstva sa ribama

Svaki ozbiljni lik koi alkohol shvata kao ozviljnu zanimaciju nikada nece da pije sa devojkama koje redovno piju ja sam to naucio iz licnih iskustava. ( 2 puta sam pristao da pijem sa devokjoma ) ajde malo o tim posledicama

1.Devokja sa kolim sa flertovao to vece odvela kuci presvukla u picamu poljubila u celo i rekla laku noc :)
( to je bilo od bambusa i piva a cirkali smo zajedno celu noc )

2. ovaj slucaj je takoce star par godina dok sam jos bio klinac i iamo 17 godina
Meni se svidela neka devojka ( u pitanju je bila sestra od drugarice )
i druga drugarica da mi ucini uslgu pravi sedanjku &$%#~ sam da bi se ja smuvao sa njom ali je napravila jednu kradinalnu gresku ( u kuci je imala rakiju i crno vino )
u svakom slucaju kad vece se zavrsila tako sto me da osoba posmatrala sa strane vemo zacucena sto vidi lika kako se igra pantomime ( izigtavo san zabe ovce itd .... )

II. sada da precemo na pijanstva sa ortaima

1.sad idemo malo daljeu proslost 16 godina prvo moje veliko pijanstvo u bg. se desilo na kalisu ( zapravo tamo je pocelo sa jednim ortakom )
neznam bas kako je sve teklo ( pilo se pivo i pelin ) ali znam gde sam na kraju zavrsio
budimo se ja i on u nekoj sumi na uzbrdici sunce je vec visoko na nebu glava je podeljena na par delova ali ipak pokusavamo da prcicamo ...
pitam ja njega
- gde smo mi i kako smo stigli ovde ???
odgovor je bio jako znamiljim
- to sam ja tebe hteo da pitam ti bi trebalo da znas :))))
idemo mi tako po sumi i trudimo se da na glava promasi drveca i zemlju
kad naicemo na neku stazu sreca pa su nas na kraju ljudi lepo uputili kako da docemo od avale do beograda :))

to mi je bilo i naj vece pijansto mislim da bi mogaoda dodam tu jos koju znaimljivu priciu ali mislim da me mrzi da pisem ali ako vas interesuje mozda se potrudim sutra :)
FISH YOU WERE HERE
lucifron

Pridružio se: Pon Okt 16, 2006 16:25

Postod NeverBorn » Sre Okt 18, 2006 12:37

ja imam i sliku mog svechanog trenutka napijanja ...

http://www.kst.org.yu/forum/viewtopic.php?p=52096#52096

uh ... tada sam sebi rekao .. ne ne ne netjesh ti vishe da pijesh ...

984750934857 put ... i nisam .. do sutra ... ((((X
One minut darkness

Slika
Korisnikov avatar
NeverBorn

Pridružio se: Čet Apr 06, 2006 19:13

Postod All_Destroyer » Sre Okt 18, 2006 13:16

Uf, sad u proshli petak...
Sednem ja onako mrtav pijan u 96icu (poshto mi zbrisao moj seljobus 2 minuta ranije), i naravno zaspim...
Budim se kod Sebesha, i ustanovim da imam samo 3,5km shipchenja do kuce... A u 8:00h pravac budjenje pa na posao... :roll:

Sva sreca bio sunchan dan, pa sam mogao da nosim cvike za sunce, barem prvih 2,5 sata na poslu...

"Lazhesh, Dilane, ochi ti krvave!!!" :lol:
Now that it's raining more than ever
Know that we'll still have each other
You can stand under my umbrella
(Ella ella eh eh eh)
Under my umbrella
Korisnikov avatar
All_Destroyer

Pridružio se: Čet Nov 03, 2005 16:04

Postod Devojchica_Iz_Vode » Sre Okt 18, 2006 14:23

All_Destroyer je napisao:Sva sreca bio sunchan dan, pa sam mogao da nosim cvike za sunce, barem prvih 2,5 sata na poslu...

:lol: :lol: :lol: :lol: ...ili, jos bolje 8) ... :lol: ...a, ja mislila da cvike nosis samo u kst-u :lol: :twisted:
anatomska.

and now I'm ready to close my mind.
and now I'm ready to feel your hand.

trep - trep
Korisnikov avatar
Devojchica_Iz_Vode

Pridružio se: Sre Okt 12, 2005 10:23

Postod SL » Sre Okt 18, 2006 14:58

Huh... Kada su pijanstva u pitanju samo dva pravila pratim: NE zestinu! & NE slikajte me kad se napijem!

Najvece glavobolje nisu kad si mamuran, vec kad vidish slike od prethodne vecheri... Definitivno!!

Od skorijih pijanstava zanimljive posledice je imala kombinacija: malo hrane, malo JohnyW-ja i mnogo Jelena...
I na kraju vecheri, pomesham ortaka sa Vishe sa Hell-om sa foruma...
Jedno 10ak minuta (po rechima tog lika, i ovih shto su bili samnom), sam prichao sa njim, ubedjen da je to neko drugi :roll:
Iako sam provalio da stoji sa nekom drugom devojkom (iskulirao sam da ga pitam jel' mu nova; nije moja stvar :lol: ), i provalio sam ko je tek kada je spomenuo da cheka rezultate nekog ispita :lol:
Pokidao se od smeha kad je ukapirao da sam ga pomeshao...
:: Music = Emotions ::
Slika
Slika
Everyone believes in God but noone believe in You!
Korisnikov avatar
SL

Pridružio se: Sre Jan 11, 2006 01:45

Postod Aurora » Sub Okt 21, 2006 08:28

mislim da je bilo sinoć.............

znam da sam mešla pića, znam da sam ostavila jaknu u klubu i znam da sam se probudila u krevetu u svojoj kući...

kako sam provela veče - ne sećam se...

kako sam dospela kući - ne sećam se...

sećam se samo da sam presedela celo veče u nečijim krilima (čijim, e to se već sećam) i da me je taj neko mazio...........

ne znam još uvek gde mi je jakna....

JA VIŠE NE PIJEM!!!!!!!
Korisnikov avatar
Aurora

Pridružio se: Ned Apr 02, 2006 20:31

Postod ragnanor_nntar » Sub Okt 21, 2006 11:31

Aurora je napisao:JA VIŠE NE PIJEM!!!!!!!

Yeah right.... :twisted:
Korisnikov avatar
ragnanor_nntar

Pridružio se: Čet Mar 23, 2006 11:03

Postod jackass » Sub Okt 21, 2006 14:45

Aurora je napisao: i da me je taj neko mazio...........

NEKO ILI NESXTO? :?

Slika
SlikaJa sam nevidjeni lik i borac za pravdu, fan Brusa Lija, dobijao kecheve zbog anti-shliht ponashanja, ispred sam vremena, postavljam standarde a drugi pokupe shnjur!
Korisnikov avatar
jackass

Pridružio se: Čet Sep 29, 2005 13:38

Re: adali znate sta znaci biti pijan ??? e pa saznacete sad

Postod ganjachica zmajeva » Sub Okt 21, 2006 20:18

lucifron je napisao:1.Devokja sa kolim sa flertovao to vece odvela kuci presvukla u picamu poljubila u celo i rekla laku noc :)

Slatko.... :lol:

Moje poslednje pijanstvo se desilo kad je poslednji put bio LTBR u kstu. Cirkala sam sa ortakom na banjici pa smo resili da idemo do grada. Zavrsili smo na klupi u parku preko puta ksta, kako ja trazim svog psa.... :roll:
Never sleep. Know that you have a Dragon hunting you for vengeance ....
shta mislite da je ovo?
Korisnikov avatar
ganjachica zmajeva

Pridružio se: Uto Dec 27, 2005 22:36

Postod Jela Ficdzerald » Uto Okt 24, 2006 00:53

Sad u subotu... Votka je zlo! Pogotovo ako se meša sa nečim bezazlenim kao što je Šveps. Ali, dobro, bar sam i dalje zabavna. :oops: Ako izuzmemo to što cimam brata da dođe po mene, jer šanse da nabodem put do kuće su jezivo male.
Da li znate nekog ko bi kupio martinke (baš Dr Martens), do pola lista, muške, crne, nove, br. 43? Ozbiljna sam.
...

My love is like a Rollercoaster baby, baby, U wanna ride? :D
Korisnikov avatar
Jela Ficdzerald

Pridružio se: Sre Nov 30, 2005 02:59

Postod All_Destroyer » Uto Okt 24, 2006 10:26

Jela Ficdzerald je napisao:Sad u subotu... Votka je zlo! Pogotovo ako se meša sa nečim bezazlenim kao što je Šveps. Ali, dobro, bar sam i dalje zabavna. :oops: Ako izuzmemo to što cimam brata da dođe po mene, jer šanse da nabodem put do kuće su jezivo male.

Bruko i sramoto nijedna! :P
Shta ti je tek Zhvaka radio u nedelju... :compress:
(Ella ella eh eh eh)
Under my umbrella
Korisnikov avatar
All_Destroyer

Postod Jela Ficdzerald » Uto Okt 24, 2006 23:29

Tad sam bila samo mamurna... a to se nije moglo ni porediti sa stanjem moje pijanosti i izvesne osobe bi to mogle i da potvrde... a ti što nisi hteo ni da se javiš, bolje ćuti.
Da li znate nekog ko bi kupio martinke (baš Dr Martens), do pola lista, muške, crne, nove, br. 43? Ozbiljna sam.
...

My love is like a Rollercoaster baby, baby, U wanna ride? :D
Korisnikov avatar
Jela Ficdzerald

Postod Anaya » Sub Feb 03, 2007 23:41

vise nemam granicu kad pijem,tako da pijem rijetko ali se tad oletvim kao stoka.
prvo onako boom pijanstvo je bilo ovog ljeta kad sam popila litar moje voljene kombinacije-vodka,shveps i guarana....sjecam se da sam namjeravala otici put prodavnice i od tad sve crrrno do nekih 5sati ujutro kad su me sveci vodili kuci.
a nedavno sam opet izigravala budalu mjesajuci liker od visnje,rakiju i vino...necu da pricam sta se izdesavalo tad,a ni kakva je bila reakcija mog zeluDca na taj atak :D
Korisnikov avatar
Anaya

Pridružio se: Sre Jan 31, 2007 20:24

Postod R1Ngm4S73R » Ned Feb 04, 2007 16:12

Sinotj, jooooooooooooooooooj, bio sam i cirke i -> :weedman: . Izgubio sam se bio negde blizu Tashmajdana, ne znam ni gde sam bio, totalno sam. Pokushavao sam od Fame da dodjem do kst-a, kupio sam bio dve mars chokoladice i paranoiso jer nisam znao gde se nalazim i bilo mi je mnogo ladno. Totalno mi nije bilo dobro.....
And now i close my eyes.....
Korisnikov avatar
R1Ngm4S73R

Pridružio se: Pet Jul 28, 2006 17:56

Postod Jela Ficdzerald » Sre Feb 07, 2007 16:50

E... a sad jedno pitanje.
Kako je najlakše obeznaniti se od alkohola? Kad god sam to poželela, uvek mi bude muka pre vremena i propade mi "filing"... :crybaby:
Korisnikov avatar
Jela Ficdzerald

Postod Kokili » Sre Feb 07, 2007 17:18

^^Zestina (npr. vinjak ili rum u kombinaciji sa koka kolom) a posle toga mozes da loces pivo a da ti ne bude muka. Drzi celu noc, ne budes pospana, nije ti muka, NEMA MAMURLUKA, a imas potrebu da grlis i ljubis ljude i govoris ih koliko ih volis... :compress:
Mixing bowl set designed to please a cook with round bottom for efficient beating.

Slika
Korisnikov avatar
Kokili

Pridružio se: Čet Sep 29, 2005 15:44

Postod NikoKaoJa » Sre Feb 07, 2007 17:34

@Jela:

dzin-tonik! :cheers: odwratan uQs, ali swaki put upali :lol:

a mozhesh da probash kombinatziju dzin-tonik + winjak-kola + peewo, samo nadji nekog na koga tjesh da se poshteno naslonish i nemoj da se kachish s obezbedjenjem ksta :blackeye: :lol:
RRiba RRibi gRRize RRep
na vRR dabRR bavRR damRR
tRRaktoRR ide bRRm bRRm bRRm
tRRista gRRama buRReka sa siRRom i kaRRbuRRatoRR

Slika
Korisnikov avatar
NikoKaoJa

Pridružio se: Ned Apr 02, 2006 16:12

Postod Strigor Moroi » Sre Feb 07, 2007 18:17

Kokili je napisao:^^Zestina (npr. vinjak ili rum u kombinaciji sa koka kolom) a posle toga mozes da loces pivo a da ti ne bude muka. Drzi celu noc, ne budes pospana, nije ti muka, NEMA MAMURLUKA, a imas potrebu da grlis i ljubis ljude i govoris ih koliko ih volis... :compress:

Ovo se zove optimizam. Poslednji put kada sam mešao rum sa koka-kolom pa prešao na pivo, sutradan mi je glava preterano porasla i pretila da se odvoji od tela i užasno je bolela.
Svakako, nema nekih posebnih pravila za bolje podnošenje alkohola, moraš da jedeš dobro, da budeš odmoran i da ne preteruješ sa mešanjem.
Meni uglavnom upali da, kada osetim da kreće mučnina ili pospanost napravim pauzu od pola sata do sat i u međuvremenu se naločem vode. Posle toga, se želudac uglavnom primiri pa mogu da nastavim još neko vreme, ali se vremenom mučnina sve češće javlja pamoram da pravim češće pauze.

I džin-tonik je odlično rešenje, još mi nikada ni je bilo muka od njega, čak ni kada smo nas petoro ubili litar njega, sa dve gajbe piva. Samo smo pobrljavili, ali bilo je to jedno od boljih večeri umom životu.

Postoje i neke druge fore za bolje podnošenje alkohola. Od mnogih evo jedne koju nam je preporučio profesor voćarstva: Jabuka pre i jabuka posle alkoholisanja.
Naravno ako se pretera, ništa ne pomaže.
Ovo ionako niko nece videti... ovo je sve ovde mrtvo...

http://eko030.wordpress.com/
http://zemljaanonimnih.wordpress.com/
Korisnikov avatar
Strigor Moroi

Pridružio se: Pon Maj 15, 2006 20:03
Lokacija: uglavnom NBG, ponekad kafane u Zemunu ili Parkovi u centru

Postod Kokili » Sre Feb 07, 2007 18:25

^^ E da, zaboravih, upozorenje za vinjak i rum je da su rupe u pamcenju veoma cesta pojava, tako da je pozeljno imati nekoliko ljudi oko sebe koji ce vam pomoci da sutradan iskonstruisete sinocnu pricu.

A sto se tice mamurluka, najbolje je (makar i na silu) popiti puno vode i aspirin pred spavanje, a ujutru gomilu vitamina, jednu jaku kafu (a pale i pogacice sa cvarcima i puno jogurta! :geek: ) i ponovo puuuuno vode! Posle svega toga barem litru mleka da ocisti organizam od tih otrova od sinoc...
Mixing bowl set designed to please a cook with round bottom for efficient beating.

Slika
Korisnikov avatar
Kokili

Pridružio se: Čet Sep 29, 2005 15:44

Postod Strigor Moroi » Sre Feb 07, 2007 18:33

Kokili je napisao:^^ E da, zaboravih, upozorenje za vinjak i rum je da su rupe u pamcenju veoma cesta pojava, tako da je pozeljno imati nekoliko ljudi oko sebe koji ce vam pomoci da sutradan iskonstruisete sinocnu pricu.

A sto se tice mamurluka, najbolje je (makar i na silu) popiti puno vode i aspirin pred spavanje, a ujutru gomilu vitamina, jednu jaku kafu (a pale i pogacice sa cvarcima i puno jogurta! :geek: ) i ponovo puuuuno vode! Posle svega toga barem litru mleka da ocisti organizam od tih otrova od sinoc...

Rupe u pamćenju?! Ma ko ih ...., ja uglavnom nikada nisam imao problema povodom njih. A rekord mi je pet sati bez trenutka svesti.
Izbegavaj aspirin i bilo koje tablete. Kafu nemoj piti jer kofein napravi još veću zbrku u organizmu iako u prvih nekoliko minuta deluje kao da pomaže a takođe usporava izbacivanje alkohola iz krvi te oporavak traje duže.
Što se tiče ishrane, birajte što laganiju hranu, ne preterano masnu da ne bi napravili sloj masnoće preko želudca što će usporiti razgradnju alkohola.
Ovo ionako niko nece videti... ovo je sve ovde mrtvo...

http://eko030.wordpress.com/
http://zemljaanonimnih.wordpress.com/
Korisnikov avatar
Strigor Moroi

Pridružio se: Pon Maj 15, 2006 20:03
Lokacija: uglavnom NBG, ponekad kafane u Zemunu ili Parkovi u centru

Postod All_Destroyer » Sre Feb 07, 2007 19:32

Kokili je napisao:^^ E da, zaboravih, upozorenje za vinjak i rum je da su rupe u pamcenju veoma cesta pojava, tako da je pozeljno imati nekoliko ljudi oko sebe koji ce vam pomoci da sutradan iskonstruisete sinocnu pricu.

Rupe od pamcenja imam iskljuchivo od tekile i absinta.
A shto se izbegavanja mamurluka tiche, popijesh oko pola litre mleka ili jogurta pred spavanje, i bye, bye, mamurluk, bye, bye! :cheers: :evil5:
(Ella ella eh eh eh)
Under my umbrella
Korisnikov avatar
All_Destroyer

Postod Jela Ficdzerald » Čet Feb 08, 2007 10:50

OK. Mada mamurluk nije problem. Mislim jeste, ali nije nešto što mi smeta (mislim, nije kao da ću ponovo mamurna izlaziti na kulturologiju i obećavam više nikada neću spomenuti ni k od kulturologije, znam da sam smorila) - više je problem što meni bude kul, hepi sam, grlim i ljubim ljude, i onda taman kad mislim da mogu još, bam, opali me mučnina u stomaku i nije mi ni do čega.
Ok, dakle žestina... Ne znam, ja sam već kao što sam spomenula, mešala votku i šveps, i posle 5. čaše mi nije bilo dobro. Onako, baš.
Dakle, lagana hrana, žestina na početku, pivo posle, a pred spavanje mleko i voda da bih piškila dok ne dehidriram. Mislim da sam zapamtila.
Korisnikov avatar
Jela Ficdzerald

Postod All_Destroyer » Čet Feb 08, 2007 11:53

Jela Ficdzerald je napisao:OK. Mada mamurluk nije problem. Mislim jeste, ali nije nešto što mi smeta (mislim, nije kao da ću ponovo mamurna izlaziti na kulturologiju i obećavam više nikada neću spomenuti ni k od kulturologije, znam da sam smorila) - više je problem što meni bude kul, hepi sam, grlim i ljubim ljude, i onda taman kad mislim da mogu još, bam, opali me mučnina u stomaku i nije mi ni do čega.
Ok, dakle žestina... Ne znam, ja sam već kao što sam spomenula, mešala votku i šveps, i posle 5. čaše mi nije bilo dobro. Onako, baš.
Dakle, lagana hrana, žestina na početku, pivo posle, a pred spavanje mleko i voda da bih piškila dok ne dehidriram. Mislim da sam zapamtila.

I da se Ekrem odstrani iz kujne...
(Ella ella eh eh eh)
Under my umbrella
Korisnikov avatar
All_Destroyer

PrethodniSledeća

Povratak na Priče iz KST-a